Kocięta z miotu E są już z nami!

W środowy poranek 10 lutego 2021 przywitaliśmy miot E, czyli dzieci Olafa i Zołzanny. Olaf i Zołzanna zrobili nam oczywiście psikusa, bo choć przygotowaliśmy się psychicznie, że cały miot będzie rudy, to, że pojawiły się tylko 2 rudzielce trochę nas zaskoczyło, dołączyło do nas 8 kociąt – 5 chłopców Eito, Eku, Eishi, Eikichi i Ebi oraz 3 dziewczynki, szylkretki Etsu i Emiko, i ruda bikolorka Emi.

Ojciec: Fi*Louhelan Frosty The Snowman (Olaf) (NFO d 09 22)
Matka: Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)

Zapraszamy do obserwacji i zainteresowania kociętami, jednak wszelkie decyzje podejmujemy nie wcześniej niż w ich 6-8 tygodniu życia.

Rok 2020

Mimo wszystko rok 2020 był bardzo udany, w naszej hodowli, powitaliśmy na świecie dwa mioty kociąt – C i D. W styczniowy czwartek 16.01.2020 na świat przyszły kocięta, dzieci Idaji Adsum*PL i SE*Prana’s Harry Potter. A w lipcowy czwartek 9-go dołączyły do nas kocięta Akiko Nekonoshima*PL i SE*Prana’s Harry Potter.

Rodzice Miotu C
Ojciec: SE*Prana’s Harry Potter (NFO n 22)
Matka: IDAJA Adsum*PL (NFO g 09 23)

Rodzice Miotu D
Ojciec: SE*Prana’s Harry Potter (NFO n 22)
Matka: Akiko Nekonoshima*PL (NFO f 09 22)

Nasza hodowla ma typowo domowy charakter, a co za tym idzie ograniczoną liczbę miotów (1 – 2 w ciągu roku), możliwe jest, że listy przyszłych rodzin, czekających na konkretne ubarwienie kocięcia, może być dość długa.

Jeśli jesteście zainteresowani związaniem swego życia z naszym kocięciem lub kociętami prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, abyśmy mogli umówić termin wizyty w hodowli.

Kocięta dorastają wśród nas i niczym członkowie rodziny otoczone są troskliwą opieką, poddawane prawidłowej socjalizacji – z dorosłymi, dziećmi oraz zwierzętami domowymi. Dom opuszczają najwcześniej w okolicach 14 tygodnia życia – zaszczepione, odrobaczone, zaczipowane i wysterylizowane/wykastrowane. Zabierają z domu rodowód wydany przez Felis Polonia oraz są wyposażone w kocięcą wyprawkę, komplet dokumentów, jak książeczka zdrowia, bądź paszport i informacji, o których „każdy właściciel kota wiedzieć powinien”.

Z rodzinami do których trafiają nasz kocięta jesteśmy w stałym kontakcie, lubimy obserwować, jak rosną nasze kociaki, ale też na każdym kroku służymy radą, pomocą, wsparciem, bądź odpowiedziami na wątpliwości i pytania.