Je Suis Brave Adsum*PL ♂

EMS NFO
n 09 – czarny z białym

Data urodzenia: 23.08.2015

GSDIV, FIV, FeLV, PKdef – wolny
HCM (2018) – wolny

Ojciec: IC (N)FISKERJENTA`S JULENATT (NFO n 09 22)
Matka: IC IEVAN POLKKA DES ILES LOFOTEN, JW, DVM (NFO n 09 23)

Je Suis Brave Adsum*PL, który bardziej jest znany jako Kraken to nasz czarny z białym kocur (konia z rzędem temu, kto białe znajdzie) kastrat.

Potrafi manewrować między naszymi nogami, jak najzgrabniejsza baletnica, pomimo swojego zamiłowania do jedzenia i słusznych rozmiarów postury. Jest już dorosłym kocurem, który jednak nadal uwielbia zabawy.

Jest ciekawski, przyjacielski, chętnie poznaje nowych ludzi i zwierzaki, odwiedził już chyba naszych wszystkich sąsiadów. Tak, on bardzo lubi spacery. Jest najcudowniejszym ogrzewaczem, każdej nocy śpi wtulony w nasze nogi. Towarzyszy nam też przy wszystkich posiłkach, mocno dyskutuje w trakcie gotowania i nie tylko, no i wiadomo chciałby wszystkiego spróbować. Potrafi upomnieć się również o uwagę, kiedy czuje się niewystarczająco wytulony.

Kraken jest też najlepszym wujkiem dla naszych kociąt. Pomaga kotkom w opiece nad nimi od samego początku i pilnuje, gdy zaczynają rozbiegać się po domu odkrywając nowe zakamarki. A co nas najbardziej cieszy, że swój charakter i cechy przekazuje małym kociętom.